CarrefourSa Papara Para Yatırma

CarrefourSa Papara Para Yatırma başlıklı yazımızda carrefoursa alışveriş merkezlerinden papara hesabınıza nasıl para yatırma işlemi gerçekleştirebileceğiniz konusunda bilgi vereceğiz. Carrefoursa  sabancı holding bünyesinde hizmet veren popüler süpermarket zincirlerinden bir tanesidir. Şehirlerde ve bir çok ilçede carrefour sa markez zincirlerine bulabilir, kolayca papara hesabınıza para yükleme işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Carrefoursa şubelerinden papara hesabınıza yapacağınız para yatırma işlemleri ücretsiz olarak gerçekleştirilmektedir.

CarrefourSa Papara ile Para Yatırma

Papara 2016 yılından bu yana BDDK lisansı ile birlikte yasal olarak hizmet veren elektronik hesap cüzdanı statüsünde hizmet sağlamaktadır. Finansal anlamda bir çok kolaylığı sağlayan papara uygulamasına ücretsiz sahip olabilir, tek bir uygulama ile bir çok işleminizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Papara ‘da; para transfer işlemlerinizi anında gerçekleştirebilir, faturalarınızı ödeyebilir ve sigorta işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ülkemizde milyonlarca kişi papara elektronik hesap cüzdanını kullanmaktadır.

CarrefourSa ile papara hesabına para yatırma limitleri hesap türünüze göre değişiklik göstermektedir. Onaysız hesaplar aylık maksimum 1.250 TL ‘ye kadar nakit yatırma kanallarını üzerinden para yatırabilir, onaylı hesaplar aylık maksimum 1.250 TL ‘ye kadar nakit yatırma kanallarını üzerinden para yatırabilir ve sözleşmeli hesaplar nakit para yatırma kanallarından 25.000 TL ‘ye kadar para yatırma işlemi gerçekleştirebilmektedir.

Carrefoursa ‘dan Papara Hesabına Nasıl Para Yatırılır ?

Carrefoursa şubelerinden papara hesabınıza anında para yatırma işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Papara hesabınıza Carrefoursa ‘dan yükleme yapmak istediğiniz tek yapmanız gereken papara para yatırma butonuna tıklamak. Papara para yatırma butonuna tıklama işleminizin ardından papara hesabınızın kayıtlı olduğu telefon numarası ve papara nakit para yatırma kanalları limitleri görünecektir. Carrefoursa  Şubesindeki yetkiliye telefon numaranızı ve yatırmak istediğiniz numarayı belirtme işleminizin ardından papara hesap bakiyenize ilgili tutar anında yansıyacaktır.

Papara Hesabına Carrefoursa’dan Para Yatırmak Ücretlimi ?

Carrefoursa şubelerinden papara hesabınıza yapacağınız para yatırma işlemleri kısa bir süreliğine ücretsizdir. Önümüzdeki günlerde belirli/ belirsiz olmak kaydıyla papara carrefoursa üzerinden yapılacak para yatırma işlemlerinde küçük bir komisyon tutarı ekleyebilir. Ülkemizde bir çok şehirde carrefoursa mağazalarını bulabilir, papara hesabınıza ücretsiz olarak para yatırma işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Papara Hesabımıza Carrefoursa Dışında;

Teknosa Papara ile Para Yatırma,

PTT Papara ile Para Yatırma

işlemlerinide gerçekleştirebilirsiniz. İlgili firmalarda şubelerinde papara hesabına para yatırma opsiyonu sunmaktadır. Papara elektronik hesap cüzdanı hakkında en güncel ve popüler gelişmeleri sayfamız üzerinden takip edebilirsiniz.

Carrefoursa Papara Para Yatırma başlıklı yazımızda ülkemizdeki en büyük kuruluşlar arasında yer alan Carrefoursa üzerinden papara hesabınıza nasıl para yatırma işlemi gerçekleştirebileceğiniz konusunda bilgi verdik, Papara Carrefoursa Komisyon oranlarına değindik ve Carrefoursa  ile papara hesabınıza yapacağınız para yatırma işleminde size sunulan limitlerden söz ettik. Papara elektronik cüzdanı hakkında merak ettiğiniz sorularınızı çekinmeden canlı destek hattımıza sorabilirsiniz.

CarrefourSa Papara Para Yatırma
Rate this post