Papara Arkadaşını Davet Et

Papara arkadaşını davet et Papara’nın yeni geliştirdiği bir uygulamadır. Hizmet vermeye başladığı günden bu yana kendini geliştirip farklı özellikler sunan Papara her geçen gün yeni bir özellik sunuyor. İlk kurulduğunda sadece

para transferi yapılan Papara’da şuanda fatura, ödemeleri, kurum ödemeleri, bağış yapma, sigorta yapma, şans oyunları, döviz işlemleri, para yatırıp çekme, hediye kartı yollama gibi pek çok özellik yer alıyor. Papara arkaşını davet ise Papara’nın üyelerine ve yeni üye olacak kullanıcılarına sunduğu bir fırsattır, peki Papara arkadaşını davet et nedir ?

Papara Arkadaşını Davet Et Nedir ?

Papara arkadaşını davet et özelliği arkadaşlarınızı Papara’ya davet ettiğinizde hem sizin hemde yeni üye olan arkadaşlarınız kazanacağı bir yöntemdir. Papara arkadaşını davet et ile hem siz hemde sizin öneriniz ile  Papara’ya üye olan arkadaşınız 15 TL kazanabiliyor.

Bu programla Paparalı olmayan arkadaşınızı davet ettiğinizde arkadaşınızın PaparaCard ile yaptığı ilk harcamasında her ikinizde 15 TL kazanıyorsunuz. Peki Papara arkadaşını davet et nasıl çalışır ?

Papara Arkadaşını Davet Et Nasıl Çalışır ?

Papara’yı arkadaşınızın davet etmenin 4 farklı yolu vardır, Papara’nın sunduğu 4 farklı yöntemden kendinize uygun gördüğünüz ile arkadaşınızı davet edebilirsiniz. Papara’ya arkadaşlarınızı şu yöntemler ile davet edebilirsiniz.

1.Ardakaşını Davet Et ile Davet ET

Hesabım menüsünden Arkadaşını Davet ET  butonuna tıkladıktan sonra rehberden arkadaşını seç ve işlemini onaylayın. Arkadaşınızın davet talebi arkaşınıza sms ile bildiririlir. Dilerseniz davetinizi arkadaşınıza sizlerde iletebilirsiniz. Bunun için Whatsapp ile paylaş seçeneğine dokunmanız yeterlidir.

Arkadaşınız Papara’da hesap açtıktan sonra onaylı hesaba geçmeli ve Papara Card ile harcama yapmalıdır, davet ettiğiniz arkadaşınız Papara Card İle harcamasını yaptıktan sonra iki hesaba da 15 TL yatırılır.

2.Bölüştür İle Davet ET

Papara’ya arkadaşınızı davet etmenin diğer yolu ise  Papara Card ile yaptığınız harcamanızı yada ödediğiniz faturanı Papara hesabı olmayan bir arkadaşınla bölüştürebilir ve onu Papara’ya davet edebilirsin. Bölüştürmek istediğin harcamanı seçin, Harcama Bölüştür ‘e dokunun rehberinizden arkadaşınızı seçin ve işlemi onaylayın.

3.Para İste/Para Gönder İle Davet Et

Arkadaşını Papara’ya isteyerek yada para göndererek de davet edebilirsiniz. Bunun için para transferi menüsüne girin, para iste’ye yada  para gönder’e tıklayın ve işleminizi tamamlayın.

4.Hediye Kartı ile Davet Et

Papara hesabınızdan hediye kartı göndererek de arkadaşınızı davet edebilirsiniz. Bunun için Papara Card menüsünden Hediye Kartı’nı seçin, markayı belirleyin ve tutarı girin, ardından rehberinizden arkaşınızı seçin ve hediye kartını gönderin.

Papara Arkadaşını Davet Et Şartlar ve Koşulları

  • Papara arkadaşını davet et 26.01.2023 – 26.04.2023 tarihleri arasında olmak üzere 3 ay geçerlidir.
  • Davet ettiğiniz arkadaşınızın telefon numarasına ait bir papara hesabı olmamalııdır.
  • Davet ettiğiniz arkadaşınız papara hesabı açmalı ve onaylı hesaba geçmelidir.
  • Arkadaşınız onaylı hesaba geçip Papara Card ile ilk harcamasını yaptığında ikiniz de 15 TL kazanırsınız. Kazancınız Papara hesaplarınıza nakit olarak yansır.
  • Arkadaşını davet ile toplamda 45 TL Nakit kazanabilirsiniz.

Papara Arkadaşını Davet Et
Rate this post