Papara Black Kart Teslimat Problemi

Papara kullanıcılarına 3 farklı türden hesap türü sunduğundan dolayı Papara Black Card tipi çok bilinmemektedir. Özellikle de onaysız hesap ve onaylı hesap müşterilerinin dışında kalan, yani Papara’nın somut bir kartına sahip olan müşterilerine sunduğu bir hesap türüdür. Bu Black Card tipi ile sizlerde dilediğiniz gibi bu kartı kullanarak Papara hesabınızda yer alan paraları harcayabilir ve beraberinde de rahatlıkla EFT ve Havale işlemlerinde belirlenen limitlere takılma durumunda kalmazsınız.

Papara’nın sözleşmeli olan müşterileri için sunduğu bu kart tipi ile işlem boyutlarının ve limitlerinin diğer kart tiplerine göre daha çok olduğunu belirtelim.

  • Özellikle bakiye limiti olarak bu kart kullanıcılarının 500 Bin TL’ye kadar bakiyeleri bulunmaktadır.
  • Gelen limit tutarı konusunda ise Ayda 500 Bin TL’ye kadar para transferi gerçekleştirme şansınız bulunmaktadır.
  • Nakit olarak para yatırma limitinde ayda 10 Bin TL’ye kadar para yatırabilirsiniz.
  • ATM’ üzerinden günde 2 Bin TL’ye kadar anlaşmalı bankalar üzerinden para çekebilirsiniz. Bu özelliğin diğer iki müşteri tipinde olmadığını da belirtmek istiyoruz.
  • Gelen transfer limiti konusunda ise ayda 300 adet transfer alma şansınız vardır.
  • Giden transfer limiti konusunda da müşterilerine ayrıcalık sunan Papara bu konuda da 300 adete kadar hizmet sunmaktadır.
  • Harçlık gönderme limiti konusunda da müşterilerine ayda 2 Bin TL’ye kadar imkân sunmaktadır.
  • Son olarak ise Harçlık Alma limiti olarak müşterilerine ayda 750 TL’ye kadar limit sunmaktadır.

Bu belirttiğimiz özelliklerin sadece Papara Black Card müşterileri için geçerli olduğunu belirtelim.

Ancak Papara’da Sözleşmeli Hesaba geçip, kartlarının kendilerine teslim edilmesini bekleyen kullanıcılar, normal şartlarda 7 iş günü içinde teslim edilmesi gereken Papara Kartlarını tahmin edilenden çok daha fazla süre sonra teslim almaktadır. Türkiye’nin en büyük internet şikayet platformu Şikayetvar’da Papara hakkında yazılan şikayetlerin bir kısmı Papara Kartların geç teslim edilmesi olarak göze çarpmaktadır.  Kart tesliminin gecikmesi ile ilgili şikayet örneğini ve Papara Temsilcisi cevabını aşağıda bulabilirsiniz:

Papara Black Kart Teslimat Problemi

Yaklaşık yedi sekiz gün önce kartımı sipariş ettim, sipariş verdiğim gün hemen adımlar tamamlandı ve kuryeye teslim edildi adımına geldi aynı gün içinde, sonra bir gelişme olmadı, Papara uygulamasında kartın verildiği kargoyu takip etmem için bir alan yok, olmasını tercih ederdim tabi.

Papara Temsilcisi

Değerli Kullanıcımız, Papara kart teslim süresi 10 iş günüdür. Teslim süresi henüz geçmemiştir. Konuyla ilgili tarafınıza detaylı olarak mail ile bilgilendirme yapılmıştır. Sorularınız için 0850 340 0 340 numaralı çağrı merkezi hattımızdan veya [email protected] mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Saygılarımızla.

Papara Destek Ekibi

25.07.2020

Papara Black Kart Teslimat Problemi
5 (100%) 2 votes

Tagged With :