Papara Dolar Hesabı Açma

Son dönemlerin en popüler digital e-cüzdanı olan Papara yenilendi. Geçtiğimiz günlerde yapılan değişiklikler ile Papara,kullanıcılarına daha fazla alanda hizmet vermek adına bünyesine yeni özelliklerini dahil etti.

Papara günümüzde alışveriş ve özellikle çeşitli oyunların ödemelerinde aktif olarak kullanılmaktadır. Kullanımın oldukça basit olması ve oldukça işlevsel ve güvenli bir alt yapısı olmasında dolayı ülkemizde bu sistem oldukça yoğun bir kullanım alanına erişmiş durumdadır.

Özellikle sağladığı güven ve istikrar ile Papara Card sistemi ülkemizde oldukça güvenilir görünmektedir. Tüm bankalarla işlem yapılabilmesi sayesinde artık her yerde ATM arama derdi kalmadan işlem yapılabilmektedir. Üsteli bu kart ile yapılan EFT işlemlerinden herhangi bir komisyon ya da para kesintisi de yapılmamaktadır. Son güncelleme ile Papara artık Papara Dolar Hesabı Açma imkanı sunmaya başlamıştır. Papara kullanıcıları artık ücretsiz olarak tek bir tık ile dolar hesabı açabilmektedir.

Papara Dolar Hesabı Nasıl Açılır Ve Ücreti?

Papara üyeleri artık tek bir tık ile  Dolar hesabı oluşturabiliyorlar. Peki bu hesabı kimler açabilir ? Döviz transfer işlemleri ücretlimi ? 7/24 İşlem yapılabilir mi ?  Papara hesapları arasında 7/24 ücretsiz döviz transferi gerçekleştirebilirsin. Döviz hesabındaki bakiyeyi kendi banka hesabına çekebilir, banka hesabından Papara hesabına döviz transferi yapabilirsin. Papara’da döviz hesabı oluşturabilmek için 18 yaşından büyük olmalı ve onaylı veya sözleşmeli bir hesaba sahip olmalısınız.

Papara Dolar Hesabı Açmak için yapmanız gereken internet tarayıcınız ve ya mobilden Tek yapmanız gereken Papara hesabınıza giriş yaparak Türk Lirası hesabım yazan bölüme tıklayarak açılan bölümde Dolar veya Euro bölümünü seçerek işlemini devam etmek.

Tamamen ücretsiz oluşturabileceğiniz döviz hesaplarında; Papara’nın anlık bulduğu en iyi kurlar ile al/sat işlemleri yapabilir, Döviz hesaplarından diğer Papara kullanıcılarına 7/24 ücretsiz para gönderebilir, Papara’daki döviz bakiyeni kendi adına olan bir banka hesabına ücretsiz çekebilirsin.

Papara Dolar Alım Satımı Nasıl Yapabilirim?

Döviz hesabını oluşturduktan sonra, döviz al/sat yapabilmek için aşağıdaki adımları takip etmelisiniz;

  • Ana sayfadan döviz hesabınızı seçin
  • Dolar al/sat yapmak için Papara Dolar hesabını, Euro al/sat yapmak için Papara Euro hesabını seçmelisiniz.
  • TL hesabından döviz hesabına geçiş yaptığında, ana sayfada çıkan Al/Sat butonuna tıkla
  • Alış/Satış yapmak istediğin tutarı gir
  • Papara’nın anlık bulduğu en iyi kurlar üzerinden alış ve satış işleminiz anında gerçekleşmektedir.
  • Papara Döviz alış ve satış işlemlerinde %1 kambiyo vergisi alınmaktadır.

Papara Dolar Hesabı Açmanın Avantajları

Papara’ya üye olup hesabınıza giriş yaptığınızda karşınıza çıkan üyelik panelinden para yükleyebilir,fatura ödeyebilir ve 7/24 para gönderebilirsiniz.

Papara hesabından kendi adına olan bir banka hesabına döviz çekme işlemi ücretsizdir.

Papara’da döviz hesabı açmak tamamen ücretsizdir, aylık/yıllık hesap işletim ücretleri yoktur.

Döviz yatırma işlemi sadece banka hesaplarından Havale/EFT ile yapılabilir.

Papara döviz hesaplarına, Garanti BBVA, Akbank, QNB Finansbank’ta yalnızca kendi adına olan bir döviz hesabından para yatırma işlemi yapabilirsiniz.

21.07.2020

Papara Dolar Hesabı Açma
5 (100%) 3 votes

Tagged With :