Papara Kart Sipariş Ettim Hala Gelmedi

Kullanıcılara Sözleşmeli Hesap seçeneği de sunan Papara, bu hesap türüne geçen kullanıcılara Mastercard logolu ön ödemeli kart olana Papara Kart göndermektedir. Sözleşmeli hesaba geçtikten sonra hesap limitleri 50.000 TL yerine 250.000 TL’ye çıkan kullanıcılar, hesaplarındaki bakiyeyi Mastercard kabul eden binlerce iş yerinde kullanabilir ve dünyanın dört bir yanındaki ATM’lerden para çekme işlemi gerçekleştirebilmektedir. Ancak Papara’da Sözleşmeli Hesaba geçip, kartlarının kendilerine teslim edilmesini bekleyen kullanıcılar, normal şartlarda 7 iş günü içinde teslim edilmesi gereken Papara Kartlarını tahmin edilenden çok daha fazla süre sonra teslim almaktadır.Türkiye’nin en büyük internet şikayet platformu Şikayetvar’da Papara hakkında yazılan şikayetlerin bir kısmı Papara Kartların geç teslim edilmesi olarak göze çarpmaktadır.  Kart tesliminin gecikmesi ile ilgili şikayet örneğini ve Papara Temsilcisi cevabını aşağıda bulabilirsiniz:

Papara Kart Teslim Edilmedi!

Papara kartım basıldı bilgisi 10 Mayıs’ta bana mail olarak geldi fakat ne hikmetse bugün ayın 12’si ve halen gelmedi. Kart sanırım başka ülkeden geliyor. Evden çıkamıyorum kart gelecek diye. Müşteri hizmetlerini arıyorum telefon kapanıyor. Sebep nedir acaba merak ediyorum.

Papara Temsilcisi:

Değerli Kullanıcımız, Papara kart teslim süresi 10 iş günüdür. Kartınız kuryede olarak gözükmektedir. Kartınız belirtilen süre içerisinde teslim edilmezse bize 0850 340 0 340 numaralı çağrı merkezi hattımızdan veya [email protected] mail adresimizden ulaşabilirsiniz. Yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Saygılarımızla.

Papara Destek Ekibi

 

Papara Kart Sipariş Ettim Hala Gelmedi
Rate this post

Tagged With :