Papara Kimlik Bilgileri Bulunamadı Hatası

Papara son zamanlarda ödeme işlemleri ile uğraşanlar tarafından sıkça duyulmaktadır. Teknolojinin gelişmesi ile beraber intenet bankacılığı vatandaşlar tarafından kullanılmaya başlamıştır Papara da intenet üzerinden alışveriş yapılmasına imkan vermektedir.

Online ödeme sistemi ile çalışan Papara, güvenilir şekilde dolandırıcılık faaliyetlerinden uzak ödeme ve para transferi yapılmasını sağlamaktadır.

Günümüzde 7/24 kesintisiz olarak para gönderme ve para alma işlemi gerçekleştirmek durumunda kalan kişilere Papara hizmeti oldukça önemli bir avantaj sağlamaktadır. Çünkü bu platform sayesinde para gönderme ve para alma işlemleri haftanın her günü 24 saat gerçekleştirilebiliyor. Kullanıcıların hizmetin kullanımı gibi sorunlar halinde Papara şikayet servisi desteğinden de 7/24 yararlanabilmesi mümkündür.

Şikayetvar’da Papara hakkında yazılan şikayet Papara Onaylı hesaba geçiş yapmak isteyen kullanıcıların bazılarında Kimlik Bilgilerini onaylanmıyor olması göze çarpmaktadır.  Kimlik bilgilerinin bulunamama hatası ile ilgili şikayet örneğini ve Papara Temsilcisi cevabını aşağıda bulabilirsiniz:

Papara Kimlik Bilgileri Bulunamadı Hatası

Kimlik bilgilerimi doğru girdiğim halde. Kayıtlı kimlik bilgisi bulunamadı deniyor. Kimliğin kaybolmuştu yeni kimliğim bugün geldi. Black kart siparişi verecektim.

Papara Temsilcisi

Değerli Kullanıcımız, Konuyla ilgili tarafınız ile yapılan telefon görüşmesinde detaylı bilgilendirme yapılmıştır. Sistemlerimiz Nüfus Müdürlüğü ile entegreli çalışmasından dolayı bilgilerinizi eksiksiz şekilde girmeniz ve kaydınızın T.C. Nüfus Müdürlüğü tarafından doğrulanması gerekmektedir.

Doğrulanmaması durumunda ilgili kurum ile görüşmenizi rica ederiz. Sorularınız için 0850 340 0 340 numaralı çağrı merkezi hattımızdan veya [email protected] mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Saygılarımızla.

Papara Destek Ekibi

26.07.2020

Papara Kimlik Bilgileri Bulunamadı Hatası
5 (100%) 4 votes

Tagged With :