Papara Kredi Kartı

BDDK onaylı digital e cüzdan Papara‘nın  geçtiğimiz günlerde yaptığı yeniliklerden birisi de papara  kredi kartı ekleme özelliği oldu.

Papara Nedir ?

Papara, oturduğunuz yerden hiçbir şubeye gitmeye gerek kalmadan internetin olduğu her yerde para transferi yapıp, kolaylıkla ve hızlı bir şekilde ödemelerinizi gerçekleştirebildiğiniz dijital bir e-cüzdandır. Paparayı cüzdanınızdaki nakit para ve kartların yerine kullanabilir, istediğiniz zaman istediğiniz yerden para transferi yapabilir, ücretsiz ve güvenli bir şekilde en kolay para yatırma yöntemi olarak kullanabilirsiniz.

BDDK onaylı e-cüzdanınız Papara ile yaptığınız alışveriş ve fatura ödemelerinizde güvenlik kaygısı ve sorunu yaşamazsınız. Papara, kullanıcıların güvenli bir şekilde alışveriş yapmasını sağlar. Mobil cüzdan Papara ile faturalarınızı ödeyip, istediğiniz kişiye para transferi yapıp, istediğiniz kişiden de para çekme işlemlerinizi gerçekleştirebilir, bunun yanında paparanın para isteme özelliği ile de istediğiniz kişiden para isteyebilir ve daha bir çok işleminizi de gerçekleştirebilirsiniz. Örneğin su, elektrik, doğalgaz, cep telefonu, digiturk, d-smart, turksat gibi televizyon faturalarınızı ve internet ödemelerinizi (turk telekom online, turksat, ttnetturknet), bilgisayar oyunu ödemelerinizi steam hesabınız için ödemelerinizi de papara ile yapabilirsiniz.

Papara hesabınızdaki mevcut bakiyenizi dilediğiniz banka hesabına komisyon ücreti bile ödemeden kolay ve hızlıca çekim yapabilirsiniz.

Papara Kredi Kartı Özelliği Nedir ?

Papara online dijital cüzdana yeni eklenen kredi kartı ekleme özelliği ile paparaya üye iş yerlerine online alışveriş yapacağınız sitelere herhangi bir kart bilginizi girmeden yani karşı tarafa kart bilgilerinizi aktarmadan papara hesabınıza tanımlamış olduğunuz kredi kartı, atm kartı, debit kartı ile ödeme yapabileceğiniz sistemdir. Papara kredi kartı ekleme özelliğini kullanarak yanlızca paparaya üye iş yerlerinde paparayla anlaşmalı olan online alışveriş siteleri teknosa, iste gelsin, lidyana, spotify, netflix, youtube’dan alışveriş yapabilirsiniz.

Papara kredi kartı ve kart ekleme özelliği ile hesabınıza para ekleme özelliği yapamazsınız, paparanın sadece anlaşmalı olduğu sitelerde alışveriş yapabilirsiniz. Papara kart ekleme ve kredi kartı ekleme özelliğini kullanarak alışveriş yaptığınız zaman yapmış olduğunuz alışveriş ücreti papara hesabınıza tanımlamış olduğunuz kartınızın bağlı bulunduğu banka hesabından çekilir, yani papara bakiyenizde yapmış olduğunuz alışveriş ücretlendirilmez.

Özetle papara kredi kartı ekleme özelliği karşı tarafa alışveriş yaptığınız sitelerde karşı tarafa kart bilgilerinizi ve şifrenizi girmeden güvenle kullanabileceğiniz cüzdan içi kart saklama sistemidir. Papara kredi kartı özelliğini kullanabilmek için Papara hesabınızın onaylı hesap olması gerekmektedir. Papara hesabınıza tanımladığınız kart ile yapmış olduğunuz alışverişlerde ve ödemelerde papara hesabınızdan herhangi bir ücret veya kesinti talep edilmez.

Papara Hesabına Kredi Kartı Nasıl Eklenir ?

Papara hesabınıza kredi kartı eklemek için web tarayıcınızdan paparanın kendi web sitesi olan www.papara.com adresine  ya da paparanın mobil uygulamasına girip daha önce kayıt olduğunuz hesabınız ile giriş yaptıktan sonra profilinize girip ”Banka/Kredi Kartlarım” bölümünden ”Kart Ekle” kısmına giriniz ve buradan Kart Numarası, Son Kullanma Tarihi, Güvenlik Kodu bilgilerinizi girerek papara hesabınıza kredi kartı ekleyebilirsiniz.

15.04.2020

Papara Kredi Kartı
5 (100%) 2 votes

Tagged With :