Papara Müşteri Hizmetlerine Ulaşamıyorum

Müşterilerinin hızlı ve kolay para transferi yapabilmesi amacıyla piyasaya açılan Papara, belki de ilk başta bu kadar aktif kullanıcıya sahip olacağını hiç düşünmemişti. Sadece Google ve iOS uygulama marketlerindeki uygulamalrı toplam 1 milyondan fazla kez indirilen Papara’nın neredeyse 2 milyonu bulan bir müşteri portföyüne sahip olduğunu söyleyebiliriz. Nispeten küçük bir çalışan kadrosuyla faaliyete başlayan Papara, şu an çok daha fazla personelle hizmet veriyor olsa da müşteri hizmetleri konusunda yetersiz kalmaktadır. Söz konusu para olunca insanların olabildiğince hızlı bir şekilde sorunlarına çözüm bulmak istemesi son derece doğaldır. Bir finans kuruluşu olan Papara, +90 850 340 0 340 çağrı merkezi numarasını kullanmaktadır. Papara kullanıcıları bu telefon numarasını aradıklarında sorunlarında anında çözüm bulacaklarını düşünseler de bir saati bulan tahmini bekleme süreleriyle karşı karşıya kalmaktadırlar. Üstelik bu hat ücretsiz bir hat olmadığı için mevcut telefon tarifenizdeki dakikalar kullanılır ya da dakika başı ücretlendirme yapılır. Yani geçen her saniye kullanıcıların aleyhine işlemektedir. Özellikle haftasonu gibi işlem yoğunluğunun bulunduğu günlerde Papara Çağrı Merkezi’ne telefonla ulaşmak neredeyse imkansız bir hal almaktadır. Şikayet sitelerinde en çok belirtilen husularlardan biri de Papara Müşteri Hizmetlerine ulaşılamamasıdır. En çok ziyaret edilen şikayet sitesi Şikayetvar’da bu konu ile ilgili yazılan bir şikayeti aşağıda okuyabilirsiniz:

Papara Elektronik Müşteri Hizmetlerine Ulaşamıyorum

Papara TEB hesabına bir miktar para gönderdim fakat açıklama kısmına Papara numarasını girmeyi unuttum ve müşteri hizmetleri numarası diye verdikleri 08503400340 numarayı 2 gündür gece gündüz arıyorum hiçbir şekilde ulaşamıyorum ve para ne iade edilmiş ne de Papara hesabıma yükleme yapılmış.

Papara Temsilcisi

Merhaba Melih Bey,

Yapmış olduğunuz işlemde Banka açıklamasına papara numaranızı yazmadığınızdan dolayı iade süreci başlatılmıştır. Teb bankası iban bilgisi göstermediğinden dolayı iade işleminin sağlanabilmesi için Iban bilginizi [email protected] mail adresine iletmeniz gerekmektedir. Saygılarımızla. Papara Destek Ekibi.

 

Papara Müşteri Hizmetlerine Ulaşamıyorum
Rate this post

Tagged With :