Papara Müşteri Hizmetlerinin Belge İstemesi

Papara Kullanıcısı Cengiz Bey: 10.04.2022 21:00 saatlerinde başvurmuş olduğum işletme dönüş sağladı bana bir başvuru formu gönderdi doldurdum (tüm kimlik bilgilerim dahil) IBAN’ımı istedi verdim sonra IBAN teyidi için size 5 TL gönderdik geri 4 TL’sini gönderin şu numarayla açıklama yazın dedi ne için olduğunu sordum size ait değil mi değil mi onu teyit ediyoruz IBAN’ınızı dedi. Ben de şüphelendim, fakat o an dikkatimi çekmedi, 4 TL’yi gönderdim sonradan fark ettim ki bana 4 TL’yi geri göndermem için verilen IBAN Papara elektroniğe aitti.

10.04.2022 21:00 saatinden tarihinden itibaren ıslak imzam olmadan adıma yapılacak hiçbir resmi işlemi, başvuruyu, adıma açılacak hiçbir hesabı, kredi başvurusunu, para transferini, alım satım işlemlerini kabul etmiyorum. Onayım yoktur. Sorumlusu Papara elektronik anonim şirketidir. Bu tür işlere adını karıştırarak insanlara sıkıntı yaşatan Papara elektronik para anonim şirketinden şikayetçiyim. Yetkili mercilere duyurumdur. Hiçbir sorumluluk kabul etmiyorum.

Papara müşteri hizmetleriyle görüştüğüm de henüz adıma açılmış bir hesap olup olmadığına dahi bakmak için birkaç belge isterken adamlar t. C. Numarası ile IBAN ‘ı kullanarak hesap açıp bir şeyler yapabiliyorlar ki ne yapabildiklerini bilmiyoruz. Adıma açılmış bir Papara hesabım varsa iptalini istiyorum. Papara elektronik’in böyle çok sayıda aynı konudan şikayet aldığı halde böyle bir güvenlik açığını halen kapatmaması mağdur olan kişilerin umurlarında olmaması ve şirketin bu gibi durumlara kayıtsız kalması sadece alt kısma genel bilgilendirme yapması konuya yeterli önemi vermemesi de ayrı bir konu. Baştan aşağı şikayetçiyim hukuki yollardan da hem Papara şirketinden hem de telefon numarası ve IBAN ‘ın ait olduğu kişiden şikayetimi yapacağım.

Papara Müşteri Hizmetleri:

Merhaba,

Papara, 6493 sayılı Kanun kapsamında kurulmuş lisanslı bir elektronik para kuruluşudur ve faaliyetlerini T.C. Merkez Bankası denetiminde yürütmektedir.

Paylaşmış olduğunuz konuda doğan olumsuzlukları engellemek adına kuruluşumuzca düzenli ve sabit uyarılarımızı tekrar etmek isteriz;

• Kimlik bilgileriniz,
• Şifreleriniz,
• Telefon numaralarınız,
• Finansal bilgileriniz ve benzeri diğer kişisel verilerinizi
kendi güvenliğiniz için üçüncü kişilerle paylaşmamalısınız.

Üçüncü kişiler tarafından Papara hesabınızın kullanıldığı tespit edilirse, hesabınız kalıcı olarak kapatılmaktadır.

Talebiniz ile ilgili gerekli incelemeleri gerçekleştirebilmemiz için sizlerden mail adresiniz üzerinden istenen bilgi ve belgeleri [email protected] adresimize göndermenizi rica eder, ilgili bilgi ve belgeleri eksiksiz olarak göndermeniz halinde size en kısa sürede geri dönüş yapılacağını iletmek isteriz.

Sorularınız için 0850 340 0 340 numaralı kullanıcı destek hattımızdan veya [email protected] e posta adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Saygılarımızla.

Papara Destek Ekibi

Papara Müşteri Hizmetlerinin Belge İstemesi
Rate this post