Papara Sanal Kart Nedir ?

Türkiye çok fazla kullanıcıya sahip olan Papara,  geçtiğimiz sürelerde çok istenen sanal kart oluşturma özelliğini sistemlerine eklediler.

Bu güncelleme ile sizler sistem tarafından belirlenen limit doğrultusunda sanal kart oluşturabilir ve oluşturduğunuz kartı dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Her ay bir sanal kart ücretsizdir. Ayda en fazla 10 adet sanal kart oluşturabiliyorsunuz ve ilk karttan sonra oluşturacağın her kart için 1 TL ücret alınıyor.

Papara Sanal Kart Özellikleri

Papara üzerinden sanal kart oluşturmak için yapmanız gerekenlerden ilki telefonunuzdaki Papara uygulamasının güncel bir sürüme sahip olmasıdır.

Telefonunuz için en güncel uygulamayı indirdikten sonra hesabınıza giriş yapın. Daha sonra aşağıdaki talimatları takip ederek yeni bir sanal kart oluşturabilirsiniz.

Sanal kart oluşturma sınırı ise aylık 1 adet Papara sanal kart kullanabilir ve hakkınız bir sonraki ay sıfırlanır. Kısaca her ay içerisinde sadece 1 adet papara sanal kart oluşturmanız mümkündür.Üstelik Papara sanal kartınızı oluşturmak için herhangi bir süre zarfında beklemenize de gerek yok.

Papara sanal kartınız da diğer kart gibi bilgilere sahiptir. Bu kart bilgileri ile yurt içi ve yurt dışında tüm online merkezlerden rahatlıkla alışveriş yapabilirsiniz. Birçok yeni özelliğini sisteme ekleyen Papara, kullanıcılarını harika bir tasarım ile karşılamaya başladı. Oldukça sade ve şık olan bu tasarım büyük kullanım rahatlığını da beraberinde getirmiş durumda. Artık mobil uygulama çok daha rahat kullanılabilir.

Papara Sanal Kart Nasıl Oluşturulur?

Sanal kartını dilediğin kadar açıp kapayabilirsin. Web sitesine veya uygulamaya giriş yaparak Papara Kart> Papara Sanal Kart> Kullanıma Kapat/Aç adımlarından sanal kartını istediğin zaman kapayabilirsin. Kartın kullanıma kapandığında, karttan harcama yapılamaz. Kartını tekrar açtığında ise, kart numarası, son kullanım tarihi ve CVV bilgileri değişmez. Kartın limiti kadar harcama yapılabilir.

06.07.2020

Papara Sanal Kart Nedir ?
5 (100%) 2 votes

Tagged With :