Papara Şikayet Dilekçesi Başvurusu

Papara Kullanıcısı Mine Hanım: 07.04.2022 tarihinde internette gördüğüm paketleme işine başvuru yaptım benden T. C. Yi, ev adresimi, isim soy ismi, IBAN bilgisini istediler daha sonra benim ibanıma 5 TL yatırıldı onu teyit amaçlı geri göndermemi istediler Papara elektronik para ödeme hizmetleri şirketine göndermemi istediler gönderdim şimdi geri dönüş yapmıyorlar. Adıma açılmış Papara hesabı veya senet, kredi gibi borçları ıslak imzam olmadan kabul etmiyorum. Papara hesabım yoktu eğer ki açılmış ise iptalini talep ediyorum.

Papara Müşteri Hizmetleri: 

Merhaba,

Papara, 6493 sayılı Kanun kapsamında kurulmuş lisanslı bir elektronik para kuruluşudur ve faaliyetlerini T.C. Merkez Bankası denetiminde yürütmektedir.

Paylaşmış olduğunuz konuda doğan olumsuzlukları engellemek adına kuruluşumuzca düzenli ve sabit uyarılarımızı tekrar etmek isteriz;

• Kimlik bilgileriniz,
• Şifreleriniz,
• Telefon numaralarınız,
• Finansal bilgileriniz ve benzeri diğer kişisel verilerinizi
kendi güvenliğiniz için üçüncü kişilerle paylaşmamalısınız.

Üçüncü kişiler tarafından Papara hesabınızın kullanıldığı tespit edilirse, hesabınız kalıcı olarak kapatılmaktadır.

Talebiniz ile ilgili gerekli incelemeleri gerçekleştirebilmemiz için sizlerden mail adresiniz üzerinden istenen bilgi ve belgeleri [email protected] adresimize göndermenizi rica eder, ilgili bilgi ve belgeleri eksiksiz olarak göndermeniz halinde size en kısa sürede geri dönüş yapılacağını iletmek isteriz.

Sorularınız için 0850 340 0 340 numaralı kullanıcı destek hattımızdan veya [email protected] e posta adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Saygılarımızla.

Papara Destek Ekibi

 

Papara Şikayet Dilekçesi Başvurusu
Rate this post