Papara’dan SMS Gelmiyor

Türkiye’de en çok tercih edilen dijital cüzdan olan Papara, masaüstü bilgisayarın yanı sıra, ios ve android işletim sistemli telefon ve tabletlere özel uygulaması ile kullanıcılarının hesaplarına erişebilmesini sağlamaktadır. Masaüstü bilgisayarlarındaki internet tarayıcılarını kullanarak Papara hesaplarına giriş yapmak isteyen kullanıcılarının, hesaplarının güvenliği için her giriş işlemimnden önce kayıtlı cep telefonu numaralarına gönderilen SMS kodunu girmeleri gerekmektedir. Mobil uygulama üzerinden hesaplarına erişmek, para göndermek, bakiyelerini kontrol etmek isteyen kullanıcıların ise sadece Papara uygulamasını ilk kez yüklediklerinde SMS onayı yapmaları gerekir. Ancak Papara’nın altyapı yetersizliğinden kaynaklanan bazı durumlarda kullanıcılar SMS Onay Kodunun gelmesi için dakikalarca beklemek durumunda kalmaktadır. SMS Onay Kodu’nun girilmesi için Papara kullanıcılara 2 dakika süre tanısa da, özellikle yoğun günlerde kullanıcıların SMS Onay Kodunu alamamaktan şikayet etmektedir. Bu durum yurtdışında yaşayan Papara kullanıcıları için daha da büyük bir sorun oluşturmaktadır. Şikayetvar üzerinden bu konu ile ilgili bir kullanıcı şikayeti örneğini aşağıda okuyabilirsiniz:

Papara SMS Gelmiyor!

Defalarca denemiş olmama rağmen Papara hesabıma giriş için gerekli olan SMS telefonuma gelmiyor. Destek adreslerine mail attım cevap veren yok. Çağrı merkezinden bahsetmiyorum bile. Hesabımda 700 TL para var ama kullanamıyorum ya da çekemiyorum. Acilen bu konu hakkında destek ve problemin çözülmesini bekliyorum.

Papara Temsilcisi

Değerli Kullanıcımız, İşleminizle ilgili detaylı bilgi mail yolu ile tarafınıza iletilmiştir. Sorularınız olması durumunda bize 0850 340 0 340 numaralı çağrı merkezi hattımızdan veya [email protected] mail adresimizden ulaşabilirsiniz. Yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Saygılarımızla.

Papara Destek Ekibi

 

Papara’dan SMS Gelmiyor
5 (100%) 1 vote

Tagged With :